Вушна сірка знаходиться на першому місці серед причин поломки слухових апаратів. Сірка може зібратися в трубці вушного вкладиша, отворі мікрофона, вихідному звуковому отворі, блокуючи відтворення звуку слухового апарату. У результаті звук буде дуже слабким або спотвореним, або повністю відсутній.

Всі сучасні слухові апарати оснащені захисними механізмами, що запобігають потраплянню вушної сірки в апарат – сірчаними фільтрами. Вони сконструйовані так, щоб користувачеві було просто замінити їх в домашніх умовах. Щоб підібрати сірчаний фільтр для слухового апарату, необхідно знати назву виробника, так як кожна фірма має свої фільтри.



За допомогою цих чудових пристроїв і техніки регулярного догляду Ваш слуховий апарат прослужить набагато довше, Вам не доведеться звертатися в сервісний центр через проблеми вушної сірки.

Як часто слід міняти сірчані фільтри?

Немає жодних показників або точних рекомендацій до того, як часто слід міняти сірчані фільтри. Виділення вушної сірки у кожної людини індивідуальні. Зазвичай як тільки сірчані фільтри стають мабуть забруднені і на них видно сірку, пора їх міняти.

Діагностика внутрішньовушного слухового апарату

Пошук несправностей в слуховому апараті слід починати з візуального огляду. Часто побачити закупорений вушною сіркою отвір дуже легко. Залежно від місця забруднення, чистка слухового апарату може бути проведена звичайними інструментами (щочистять щітки, спеціальні пристосування по догляду за слуховими апаратами).