Як отримати якісний підбір слухового апарата, якщо не має можливості приїхати в центр слуху самостійно? Ми вирішили це питання, і пропонуємо послугу виїзного обслуговування додому. Наші спеціалісти виїжджають по Києву та області з повним комплектом обладнання для слухопротезування.

Слухопротезист підбере апарат, що підходить за потужністю та дає найкращу розбірливість мови. Продемонструє особливості користування слуховим апаратом. Надасть рекомендації щодо адаптації до слухового апарата. Під час підбору вдома можна оцінити звучання телевізора та розбірливості телефона в апараті. Людина зможе оцінити зміни, які надає слуховий апарат у звичному для себе оточенні.

Підбір слухового апарата вдома передбачає:

  1. тестування слуху;
  2. підбір слухового апарата;
  3. комп’ютерне налаштування слухових апаратів;
  4. замовлення індивідуальної вкладки.

Чому важливо проводити підбір слухового апарата в присутності людини з втратою слуху?

Присутність людини є необхідною при налаштуванні слухового апарата, а також при замовленні індивідуальної вушної вкладки. Процес налаштування інколи у складних випадках може займати декілька годин. Слухопротезист спілкується з людиною та вносить необхідні корективи до налаштувань слухового апарата за допомогою професійного обладнання. Саме тому для отримання кращого результату рекомендуємо замовити послугу виїздного обслуговування, якщо людина не має змоги самостійно відвідати центр слуху.