Всі вушні вкладки розподіляються на стандартні та індивідуальні. Використання слухового апарату без вушного вкладиша неможливо. Спеціаліст зі слухопроезування підбере необхідний тип вкладки та її розмір. Якщо Ви підбираєте апарат дістанційно зверніться за допомогою до менеджера.

Функції вушних вкладок

1. Передає посилений звук по звуководом в зовнішній слуховий прохід.
2. Фіксує слуховий апарат на вусі.
3. Ізолює слуховий прохід, щоб запобігти свист.

Стандартні вкладинки можуть мати різну форму: «грибок», «олівка» та розмір від 1 до 5, щодо збільшення розміру слухового проходу. Виготовляються на фабриці з заготовленої формі, тому їх називають стандартними. Однак, не всім він може підійти. З часом вкладинки стандартного типу мають особливість змінювати свої первинні властивості, і під дією активного середовища (сірка, піт) вони стають неприатними – твердіють, деформуються. Рекомендований термін заміни 1-3 місяці. Загальне їх призначення – тимчасове використання для підбору слухового апарата до момента виготовлення індивідуальної вкладки.

Використання стандартних вушних вкладишів має і свої переваги: Перше, це швидкість застосування. Слуховий апарат можна почати використовувати одразу ж. І друге, не завжди є можливість виготовлення індивідуального вкладиша за зліпком (неможливість відвідати слуховий центр). У цих випадках застосування стандартних вкладок є припустим.

Індивідуальна вкладка повторює форму слухового прохода, вона забезпечує комфорт та уникнення свисту під час використання слухового апарата. Індивідуальне замовлення виготовляеється протягом 2-3 днів. Для того, щоб замовити вкладку достатньо 10-15 хвилин. Скористайтесь онлайн формою для запису на виготовлення вушної вкладки. Готовий виріб Ви можете забрати особисто чи за допомогою родичів, або замовити доставку. Індивідуальна вкладка прослужить Вам довгі роки (4-5), якщо Ви будете належним чином за нею доглядати.