Батарейки для апаратів

Головна / Батарейки для апаратів

Батарейки для апаратів спеціальні – повітряно-цинкові, вони розроблені тільки для використання в апаратах. Будь ласка, використовуйте рекомендований розмір батарейок для Вашого слухового апарату. Для того, щоб його визначити виробники використовують стандартні колірні коди у вигляді наклейок на повітряно-цинкових батарейках та їх упаковці, як наведено нижче:  

 

Батарейка №10 Батарейка №13 Батарейка №312 Батарейка №675
Ємність 105 mAh 310 mAh 180 mAh 650 mAh
Напруга 1.4 V 1.4 V 1.4 V 1.4 V
Розміри • Діаметр: 5,8 мм
• Висота: 3,6 мм
• Вага: 0,31 г
• Діаметр: 7,9 мм
• Висота: 5,4 мм
• Вага: 0,86 г
• Діаметр: 7,8 мм
• Висота: 3,6 мм
• Вага: 0,53 г
• Діаметр: 11,6 мм
• Висота: 5,4 мм
• Вага: 1,77 г
Маркування PR70 PR48 PR41 PR44
Кольоровий код Жовтий Помаранчевий Коричневий Синій

Існує велика різноманітність батарейок для слухових апаратів. Стандартна батарейка може пропрацювати від 3 до 22 днів, залежно від настройки слухового апарату, типу і ємності батареї, і часу використання упродовж дня. Хтось використовує слуховий апарат 10 годин на добу, а хтось 14, виходячи з цього термін служби батарейок у користувачів буде різним.

Повітряно-цинкові батарейки для апаратів використовують повітря зовні як джерело потужності. Завод виробник застосовує захисну наклейку, щоб зберегти герметичність і запобігти саморозряд батарейки до тих пір, поки Ви не вирішите нею скористатися. Не знімайте захисну наклейку, поки Ви не вирішили використовувати батарейку. Щоб активувати повітряно-цинкову батарейку досить зняти наклейку. Після чого почекайте 1-2 хвилини до установки батареї в слуховий апарат. Цього часу достатньо, щоб повітря потрапив через спеціальні отвори в батарею і активував її.

Деякі користувачі слухових апаратів встановлюють батарейку відразу ж після зняття захисної наклейки, що не вичікуючи часу активації, після чого їх слуховий апарат не працює. Не варто вважати при цьому, що батарейка бракована або вже розряджена. Це всього лише означає, що напруга ще не досягло достатнього рівня. Просто почекайте ще кілька секунд, і слуховий апарат запрацює (засвистить). Більш тривалий час активації не означає низьку ємність батареї.

Батарейний тестер може сказати вам тільки про те, придатна батарейка чи ні. Обережно! Деякі дешеві тестери, особливо з лампочкою для вимірювання споживають високе значення струму, і беруть цю енергію з батарейки, скорочуючи термін її служби. Для того, зоб замінити батарейку постійно тримайте їх при собі. Контейнер для зберігання допоможе завжди залишатись з працюючим слуховим апаратом.

Для турботи про навколишнє середовище, не викидайте, будь ласка, відпрацьовані батарейки в загальне відро для сміття. Їх радо приймуть у пунктах збору та утилізації використаних елементів живлення. А щоб не переплутати, які батарейки для апаратів робочі, а які не дієздатні, особливо, якщо у Вас два слухових апарати, то при заміні Ви можете легко заплутатися. В цьому випадку використовуйте батарейний тестер він безпомилково підкаже, яка батарейка ще придатна.