Слухові апарати знаходяться в робочому стані практично весь час, куди б Ви не пішли. Як людина дотримується щоденних правил гігієни, так і апарати вимагають особливого догляду. При застосуванні засобів догляду слуховий апарат прослужить Вам дуже довго. Радимо Вам ознайомитись з засобами догляду за слуховим апаратом та використовувати їх для того, щоб слуховий апарат прослужив як можна довше.

Найбільше апарати бояться вологи. Для запобігання появи корозії на платі апарату, яка виводить його з ладу, необхідно регулярно використовувати просушуючі засоби. Рекомендується залишати апарат на ніч в контейнері для сушіння (з відкритим батарейним відсіком без батарейки), разом з таблеткою для сушки (її силікагель-наповнювач витягує вологу).

Корпус слухового апарату стикається зі шкірою голови, тому його потрібно утримувати в чистоті. Пил, піт, частинки шкіри – все це може проникнути всередину слухового апарату через отвори мікрофону, регулятори, місця з’єднання корпусу, і викликати поломку. Для очищення поверхні застосовуйте спеціальний спрей (нешкідливий для електроніки) або вологі серветки для слухових апаратів (зручно брати в дорогу, можна взяти навіть у літак).


Особливий догляд потрібен і вушній вкладинці, для запобігання виникнення інфекцій і запалень слухового проходу. Як мінімум два рази на місяць використовуйте антимікробну таблетку для вкладок. Вона допоможе усунути скупчення сірки з самих важкодоступних місць і продезинфікує поверхню вкладинки. Важливо, перед чищенням від’єднати вкладиш від апарату, а після чищення добре просушити його. Усунути вологу з трубки можна продув її грушею з повітрям. Всі засоби по догляду за вкладинками зручно купувати в наборі, а потім просто докуповувати таблетки для чищення.